İhtiyacınıza özel yazılım
ve tasarım geliştirirek
kalıcı çözümler üretiriz.

Çözümlerimiz

e-loop Digital Solutions 20 yıllık birikimle,
Dijital Dönüşüm projelerinde sizin adınıza tüm süreçleri yönetir,
zamanınızı ve enerjinizi kendi işinize aktarmanızı sağlar.

Markanız için stratejiler belirler, dijital varlığınızı geliştirmek için
yazılımdan tasarıma, mobil uygulamadan dijital pazarlamaya, bütünleşik çözümler üretiriz.

Image Description

Yazılım

Yazılım projelerinde ki en büyük sorun, yazılımı üreten ekibin kodlamayı alışkanlıklarına göre yapmasıdır. Standartlara uygun olarak kodlanmayan hiç bir yazılım sürdürülebilir ve geliştirilebilir değildir. Yazılım endüstrisinin belirlediği standartlara uygun evrensel kod ise sürdürülebilirdir.

e-loop olarak dil bağımsız her türlü yazılım projenizde deneyimli ekip ile standartlara ugun kodlama yaparız. Tüm yazılımı sonraki günler için dokümante eder, gerektiğinde hızlı ve sürdürülebilir olarak güncelleriz.

Image Description
Image Description

UI / UX Tasarım

Tasarım özgün ve sürdürülebilir değilse yatırımınız boşa gider. Dijital mecralar için özgün, inovatif tasarımlar üretiriz. Kullanıcı arayüzü tasarımlarımızla müşterileriniz sayfalarda kaybolmaz, aradıklarına kolayca ulaşırlar.

Ürettiğimiz tasarımı dijital mecralar için düzenler, her dijital alanda kullanılmasını sağlarız. Responsive Web-mobil tasarımlarımız her cihaz ve tarayıcıda sorunsuz görüntülenir. Markanızı Ödüllü Sanat Yönetmenleriyle buluştururuz.

Image Description

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik; bir kuruluşun hedeflerine ulaşmak amacıyla arzu edilen imajı yaratmak, hikayesini ve ilkelerini çevresine tanıtmak için somut veya soyut olarak gerçekleştirdiği çalışmalardır.

Kurumsal kimlik sadece logo ve kartvizit demek değildir. Profesyonel kurumsal imaj çalışmasında tüm detayları düşünürüz.Geliştirilen kurumsal kimlik doğrultusunda markanıza dijital kimlik oluştururuz.

Image Description

Dijital Pazarlama

Bir çok dilde markanız için dijital pazarlama stratejileri oluşturur, sosyal medya hesaplarınızın yönetimini profesyonel bir ekiple gerçekleştiririz.

Image Description

Arama Motoru optimizasyonu ile markanızı ön sayfalara çıkartırız. Başarımızı rahatlıkla takip edebileceğiniz anlaşılır raporlar sunarız.

Dijital ilanlar, banner'lar tasarlar, en uygun bütçe ile doğru müşterilere ulaştırmak için yayınlar ve takip ederiz.